De voedingswaarde van eierkoek

Voedingswaardetabel van eierkoeken per 100 gram:

Per 100Eierkoek (bloem)ADH*Eierkoek (volkoren)ADH*
kcal31015,50%31415,70%
Kj131415,64%132915,82%
Water (g)22,91,15%22,41,12%
Eiwit (g)6,812,14%814,29%
Koolhydraten (g)66,725,65%59,322,81%
Suiker (g)38,733,4
Vet (g)1,42,00%4,26,00%
Verzadigd (g)0,53,4
E.O.V. (g)0,51,5
M.O.V. (g)0,10,5
Omega 6 (g)0,10,4
Omega 3 (g)
Cholesterol (mg)41,2114,3
Vezels (g)1,54,29%3,810,86%
A (mg)0,0242,67%0,0667,33%
B1 (mg)0,043,64%0,19,09%
B2 (mg)0,096,00%0,149,33%
B3 (mg)0,42,50%27,5171,88%
B5 (mg)00,00%00,00%
B6 (mg)0,0644,27%0,117,33%
B11 / Foliumzuur  (ug)15,95,30%27,59,17%
B12 (ug)0,279,64%0,4817,14%
C (mg)00,00%00,00%
D (ug)0,22,00%0,55,00%
E (mg)0,66,00%1,616,00%
Vitamine K (ug)0,30,25%0,40,33%
Natrium (mg)909,00%15315,30%
Kalium (mg)1063,03%1083,09%
Calcium (mg)414,10%292,90%
Fosfor (mg)8510,63%15319,13%
IJzer (mg)0,67,50%1,620,00%
Jodium (ug)5,23,47%20,213,47%
Magnesium (mg)134,33%299,67%
Koper (mg)0,077,78%0,1213,33%
Selenium (ug)47,27%814,55%
Zink (mg)0,432,87%1,097,27%

Bron: Nevo, USDA, Pubmed, CNF
* Aanbevolen dagelijkse hoeveelheid

Over eierkoeken

Eierkoeken zijn typische Nederlandse, zachte koeken gemaakt van ei, tarwebloem, suiker en rijsmiddel. Er bestaan tegenwoordig vele varianten. Bijvoorbeeld op basis van spelt, volkoren, met chocolade of rozijnen. Eierkoeken worden meestal gegeten als tussendoortje of als gebak met fruit en/of slagroom. Ze bevatten weinig vet maar wel veel suiker en amper vezels.

Geschiedenis

De koek werd vroeger traditioneel met Pasen gegeten, met de eieren als symbool voor vruchtbaarheid en nieuw leven. Aan de lekkernij werden bijzondere krachten toegeschreven. Lichaamsafscheidingen werden in de koek verwerkt waarna het geheel in het water werd gegooid of aan (huis)dieren te eten werden gegeven. Hiermee hoopte men dat het de ziekte zou doen verdwijnen. Ook werden eierkoeken ingezet tegen onkruid en in de grond begraven. Jaren geleden stond de eierkoek vooral bekend als licht tussendoortje wanneer men wilde afvallen. In die tijd werd de lekkernij ongekend populair. De verkoop van eierkoeken is nu weer dalende.

Verkrijgbaar

Eierkoeken zijn in elke supermarkt verkrijgbaar, maar ook bij bakkers en speciaalzaken. De basisingrediënten zijn veelal gelijk. Wel wordt aan eierkoeken die op grote schaal in de fabriek worden gemaakt ammoniumcarbonaten als rijsmiddel toegevoegd en vaak nog wat extra toevoegingen om de koeken smeuïg en langer houdbaar te maken.

Houdbaarheid

Eierkoeken zijn kort houdbaar en dienen goed afgesloten bewaard te worden. Ze zijn ook gemakkelijk in te vriezen.

Toepassing

Eierkoeken worden vaak als tussendoortje gegeten. Zelf eierkoeken maken is makkelijk en lekker. Door minder suiker toe te voegen (of te vervangen voor een alternatief zoetmiddel) en te kiezen voor een andere meelsoort (bijvoorbeeld volkoren- of amandelmeel) kan de eierkoek door als gezond(er) tussendoortje.  Voeg wat blauwe bessen of citroensap toe. Ook lekker met sinaasappelrasp. Eet ze daarna met wat vers fruit en wat geklopt (kokos)room bijvoorbeeld. Of gewoon zo, uit het vuistje.

Wist je dat?

  • De verkoop van eierkoeken in 2006 is vertienvoudigd vanwege het Sonja Bakkerdieet waarin de lekkernij als gezond werd aangeprijsd?
  • In Zeeland de meeste eierkoeken worden gegeten?
  • In vroegere tijden van eierschaarste eierkoeken werden gekleurd met saffraan om toch een mooie gele kleur te verkrijgen?

Zie voor meer informatie over voedingsmiddelen ook het boek: