De voedingswaarde van pangasius

Voedingswaardetabel van pangasius per 100 gram:

Per 100 grPangasius (bereid)ADH*Pangasius (rauw)ADH*
kcal894,45%743,70%
Kj3754,46%3133,73%
Water (g)79,83,99%83,74,19%
Eiwit (g)18,633,21%14,926,61%
Koolhydraten (g)00,00%00,00%
Suiker (g)
Vet (g)1,62,29%1,62,29%
Verzadigd (g)0,30,6
E.O.V. (g)0,40,5
M.O.V. (g)0,60,2
Omega 6 (g)0,10,2
Omega 3 (g)0,40,12
Cholesterol (mg)5836
Vezels (g)00,00%00,00%
A (mg)0,033,33%
B1 (mg)0,054,55%0,021,82%
B2 (mg)0,053,33%0,064,00%
B3 (mg)212,50%6,339,38%
B5 (mg)0,00%0,00%
B6 (mg)0,1016,73%0,128,00%
B11 / Foliumzuur  (ug)4,71,57%103,33%
B12 (ug)
C (mg)11,33%%
D (ug)0,11,00%1,414,00%
E (mg)0,33,00%0,22,00%
Vitamine K (ug)
Natrium (mg)24124,10%20420,40%
Kalium (mg)2617,46%2938,37%
Calcium (mg)101,00%101,00%
Fosfor (mg)19224,00%16620,75%
IJzer (mg)0,11,25%0,11,25%
Jodium (ug)64,00%32,00%
Magnesium (mg)227,33%299,67%
Koper (mg)0,011,11%0,022,22%
Selenium (ug)1221,82%1832,73%
Zink (mg)0,412,73%0,32,00%

Bron: Nevo, USDA, Pubmed, CNF
* Aanbevolen dagelijkse hoeveelheid

Over Pangasius

Pangasius is een populaire witvis voor de consumptie en is de laatste jaren steeds bekender geworden bij de consument. Hij wordt vaak vergeleken met de tilapia maar het zijn verschillende vissoorten van een ander ras. Pangasius komt in het wild voor in tropische wateren maar wordt ook veelvuldig gekweekt. De smaak is zeer mild met stevig vruchtvlees.

Soort

De pangasius is een straalvinnige vis, net als de makreel. Ze worden zo genoemd omdat de vissen stralen in hun vinnen hebben. De vis is een meervalachtige, met een maximale lengte van 3 meter. Ze zijn geel, roze en wit van kleur met donkergrijze tot zwarte vinnen. De vissen eten andere vissoorten maar ook kreeftachtigen en plantaardig voedsel.

Herkomst

Pangasius komt voor in de tropische wateren van Azië, vooral in India en Vietnam. Hij kan alleen overleven wanneer het water tussen de 23 en 28 graden is. De vis is op meerdere plekken uitgezet waardoor het verspreidingsgebied is vergroot. In landen als Thailand, Cambodja, Vietnam en Indonesië wordt pangasius op grote schaal gekweekt, in vijvers of kooien in de rivier. Het gaat daarbij om de soorten Pangasius bocourti en Pangasius hypophthalmus. Ongeveer 90 procent van al deze vissen wordt gekweekt in de Mekong-rivierdelta te Vietnam. Dit is één van de meest vervuilde rivieren ter wereld. Om deze reden wordt door sommigen de zuiverheid van gekweekte pangasius betwist (1). Ook zou het voer vol zitten met hormonen en antibiotica. Dit wordt door de Wageningse milieuprofessor en socioloog Simon Bush tegengesproken (2). Hij deed 10 jaar lang onderzoek naar de zuiverheid van deze vis.

Verkrijgbaar

Pangasius is dus vooral verkrijgbaar als gekweekte vis. Zowel vers als diepgevroren. De soort wordt hoofdzakelijk als kant- en klare filets verkocht, voor een aantrekkelijke prijs. Let bij de aankoop van deze vis op het ASC-keurmerk (3). Dit staat garant voor een ecologisch en sociaal verantwoorde viskweekmethode. In Nederland is er geen wildgevangen Pangasius te koop.

Bewaren

Verse pangasiusfilet is kort houdbaar en dient bij voorkeur op de dag van aankoop bereid- of ingevroren te worden. Vis uit de diepvries blijft maanden goed.

Toepassing

De smaak van pangasius is zeer mild en door de niet-visliefhebber dan ook omschreven als ‘niet vissig’. Mensen die juist wel van de typische vissmaak houden vinden pangasius al snel te flauw. De filets zijn stevig van structuur maar hebben toch een fijne smaak. Hierdoor is de vissoort ook populair bij kinderen. Combineer pangasius met milde smaken en lichte ingrediënten.

Wist je dat:

  • Pangasius zowel in zoet- als brak water kan overleven? Brak water is zoutachtig en minder zout dan zeewater. Het komt vaak voor op de overgang van zoet- naar zeewater, zoals bij riviermondingen.
  • De vis in Nederland ook wel wordt verkocht onder de naam Panga, een Zuid-Afrikaanse zeekarper?
  • Europa de grootste afnemer is van pangasius?
  • Twintig jaar geleden pangasius een volstrekt onbekende vissoort in Nederland was?
  • Pangasius een zeer magere vis is, die nauwelijks omega 3 bevat?

Zie voor meer informatie over voedingsmiddelen ook het boek: