De voedingswaarde van tilapia

Voedingswaardetabel van tilapia per 100 gram:

Per 100 gTilapia (rauw)ADH*Tilapia (bereid)ADH*
kcal864,30%864,30%
Kj5436,46%1281,52%
Water (g)80,34,02%71,63,58%
Eiwit (g)17,931,96%26,647,50%
Koolhydraten (g)00,00%00,00%
Suiker (g)
Vet (g)1,62,29%2,73,86%
Verzadigd (g)0,50,8
E.O.V. (g)0,50,8
M.O.V. (g)0,30,5
Omega 6 (g)0,20,3
Omega 3 (g)0,10,2
Cholesterol (mg)4757
Vezels (g)00,00%00,00%
A (mg)0,0010,11%00,00%
B1 (mg)0,054,55%0,098,18%
B2 (mg)0,053,33%0,074,67%
B3 (mg)425,00%4,729,38%
B5 (mg)0,00%0,00%
B6 (mg)0,1812,00%0,1238,20%
B11 / Foliumzuur  (ug)248,00%62,00%
B12 (ug)1,139,29%1,8666,43%
C (mg)0,00%0,00%
D (ug)24,3243,00%21,9219,00%
E (mg)0,77,00%0,88,00%
Vitamine K (ug)1,71,42%0,00%
Natrium (mg)525,20%565,60%
Kalium (mg)35310,09%38010,86%
Calcium (mg)181,80%141,40%
Fosfor (mg)18122,63%20425,50%
IJzer (mg)20,2252,50%0,78,75%
Jodium (ug)42,67%0,00%
Magnesium (mg)289,33%3411,33%
Koper (mg)0,022,22%0,088,89%
Selenium (ug)2850,91%5498,18%
Zink (mg)0,342,27%0,412,73%

Bron: Nevo, USDA, Pubmed, CNF
* Aanbevolen dagelijkse hoeveelheid

Over tilapia

Tilapia is een exotische vissoort die sinds een aantal jaren zeer populair in Europa is geworden. Mild van smaak, goedkoop en gemakkelijk te krijgen. Het is tegenwoordig een van de meest gebruikte vissoorten in de Nederlandse keukens.

Soorten

Tilapia is een verzamelnaam voor een honderdtal tropische vissoorten. Deze vormen samen een familie van baarsachtigen.

Herkomst

De tilapia komt oorspronkelijk uit Afrika (Egypte en Ethiopië) maar is door de mens uitgezet in andere werelddelen. De vis komt zowel in brak als zoet water voor en verspreidde zich razendsnel. Vroeger werd er alleen gevist op tilapia, tegenwoordig wordt de vis op grote schaal gekweekt; ook wel aquacultuur genoemd. Door de introductie in Zuid-Amerika en Zuidoost-Azië, nam de teelt op exponentiële wijze toe. De vis is in Europa pas de laatste jaren populair geworden als consumptie. De kweek vindt plaats in grote bassins in o.a. China, de Filipijnen, Taiwan, Indonesië en Thailand. Tegenwoordig wordt de vis ook op kleine schaal gehouden in Nederland en België.

De vis stelt weinig eisen aan de waterkwaliteit, voedsel en leefomstandigheden waardoor zij in grote getalen op een kleine oppervlakte kunnen worden gehouden. In de gangbare kweek wordt doormiddel van pesticiden het water schoon gehouden. Samen met de preventieve antibiotica om de tilapia gezond te houden brengt dit een behoorlijke belasting op het milieu met zich mee en zorgt dit er tevens voor dat het niet de meest gezonde vis is om te eten.

Verkrijgbaar

Inmiddels kan je in elke supermarkt tilapia(filet) kopen. Op de versafdeling of uit de diepvries. Het leent de voorkeur om te kiezen voor tilapia met het ASC-keurmerk. Deze vis is afkomstig van bassins waar ze de invloed van het kweken van vis op het milieu verlagen. Denk aan minder antibioticagebruik, duurzaam visvoer en betere arbeidsomstandigheden. Omdat tilapia voor grootschalige productie bijna niet meer in het wild wordt gevangen bestaat er geen MSC-keurmerk voor deze vissoort.

Bewaren

Verse tilapia is kort houdbaar. Vis uit de diepvries dient na aankoop thuis meteen ingevroren te worden en blijft dan maanden goed.

Toepassing

Het visvlees van de tilapia is stevig, bevat geen graten (de vis wordt hoofdzakelijk als filet verkocht) en heeft een milde smaak. Door de stevige structuur is de vis geschikt om mee te bakken, roerbakken, grillen en pocheren. Combineer tilapia niet met uitgesproken smaken, maar juist met lichte, zachte ingrediënten zoals sla, avocado, aardappel, mais, courgette, pompoen, gierst etc.

Wist je dat:

  • Tilapia’s muilbroerders zijn? Dit betekent dat zij gelegde eitjes uitbroeden in hun bek.
  • De wereldproductie van tilapia in 2015 maar liefst 6,38 miljoen ton bedroeg? 5,67 miljoen hiervan was afkomstig uit de aquacultuur. Dat betekent dat het in 90% van de gevallen om kweekvis gaat.

Zie voor meer informatie over voedingsmiddelen ook het boek: